Útfelújítási munkák miatt lezárták a Korányi Frigyes szerviz útat

Sziasztok.

Ma reggel, egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek az úton lévők Nyíregyháza útjain! Piaci nap van, így a Búza téren és a Tokaji úton megnövekedett forgalomra számítsanak a járművezetők! Útfelújítási munkák miatt lezárták a Korányi Frigyes szerviz út – Garibaldi utca –Május 1 tér közötti szakaszt, várhatóan egész héten tartanak majd a munkálatok! A Toldi utca páros oldalán, a Kiss Ernő – Arany János utca közötti részen, útburkolat felújítási munkák folynak, körültekintőek legyenek.

A Széchenyi úton továbbra is előzési tilalom, 30-as sebességkorlátozás van érvényben, a Szabolcs – Színház utcai csomópontban pedig továbbra is jelzőőrös forgalom irányítás mellett halad a forgalom! Vezessenek óvatosan, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat!

Szép napot! Főtaxi

This entry was posted in Hirek.