A Toldi út páros oldalán, az Arany János- Kiss Ernő út közötti részen, gallyazási munkák miatt a parkolókat lezárták.

Sziasztok.

A kedd reggel úton lévők, egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain! Torlódásra kell készülni a ki – és bevezető utakon, valamint a meglévő útmunkák közelében! Figyelmesek legyenek a Szabolcs – Színház utcai csomópontban, ahol jelzőőrös forgalom irányítást vezettek be. A Toldi út páros oldalán, az Arany János- Kiss Ernő út közötti részen, gallyazási munkák miatt a parkolókat lezárták. A Széchényi úton az útburkolat felújítási munkák  miatt 30-as sebességkorlátozást, előzési tilalmat vezettek be! Ne feledjék, a belváros irányába, a Toldi, Szabolcs és  Országzászló téri buszmegállók ideiglenesen áthelyezésre kerültek.

Vezessenek óvatosan, körültekintően, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat!

Jó utat! Szép napot! Főtaxi