Tartanak a Tiszavasvári úti felüljáró felújítási munkái

Sziasztok.

Pénteken a városban közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek a sűrű forgalomban, és legyenek türelmesek a folyamatban lévő útmunkáknál kialakult torlódásokban. Közmű beruházás miatt változó irányban halad a forgalom a Szabolcs, Színház utcai csomópontban, jelzőőrök irányítják a forgalmat. A Széchenyi utcán zajló munkálatok miatt 30-as korlátozás, előzési tilalom van érvényben.

Tartanak a Tiszavasvári úti felüljáró felújítási munkái, napközben sávlezárás mellett végzik a korlát cseréjét,  a gyalog, és a kerékpárút felújítását. Ideiglenesen lezárták a Rozsrét szőlőt és a 4-es főutat összekötő szakaszt.

Az Ipari Parkból a régi 4-esről érkezve a körforgalomban is táblák jelzik a változást, az ott folyó munkálatok miatt nem lehet behajtani. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.