A Víz utcán a járdaépítési munkák miatt korlátozott

Sziasztok.

A ma reggel úton lévők, egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain! A városban a folyamatban lévő útmunkák és közüzemi munkák miatt több helyen lassú a haladás, torlódásra kell készülni! A Víz utcán a járdaépítési munkák miatt korlátozott a gyalogos és kerékpáros forgalom, csak úgy mint az Ószőlő utcán, ahol csőcserét végez a NYÍRTÁVHŐ! A Széchényi utcán az útfelújítási munkák okoznak fennakadást, előzési tilalom, 30-as sebességkorlátozás van érvényben, valamint a belváros irányába áthelyezésre kerültek a buszmegállók!

A Színház utcán csapadékvíz elvezetési rendszer kiépítésén dolgoznak, ami átmeneti forgalmi rend változást tesz szükségessé. Vezessenek óvatosan – körültekintően, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat!

Szép napot! Főtaxi

This entry was posted in Hirek.