Nyíregyházán sok helyen végeznek közmű és útépítési, valamint  járda felújítási munkát.

Sziasztok.

Nyíregyházán sok helyen végeznek közmű és útépítési, valamint  járda felújítási munkát, ezért fontos, hogy ne megszokásból, hanem a kihelyezett jelző táblák szerint vezessenek. A Pazonyi téri csomó pontban forgalmi rend változás, sávlezárás jelent akadályt. A Dózsa György utcáról a Nyár utcára kanyarodókat útfelbontás lassítja, sőt időnként útlezárás. A Vay Ádám körútról sem lehet jobbra a Nyár utca felé kanyarodni a Körte utca  felújítása miatt, és ez a korlátozás érinti az Epreskert, a Keskeny és a Nyírfa utcán közlekedőket is. Vezessenek óvatosan a Kosbor utcán mert a közmű fedelek szintbe helyezése miatt egy szakaszon útszűkület van mind a két sávban. Az Északi körúton is lassú haladásra, torlódásra készüljenek az arra haladók. Járda aszfaltozás miatt a körútnak a László utca Inczédi sor közötti szakaszán sávlezárásra  számítsanak. Tartsák be a sebességhatárokat, legyenek elővigyázatosak a gyalog átkelők, kétkerekű járművek közelében.

Szép napot.