A Nyíregyházán közlekedők hosszabb menetidőre, torlódásra készüljenek az Északi körúton az Erdő sorig aszfaltozási munka miatt

Sziasztok.
A Nyíregyházán közlekedők hosszabb menetidőre, torlódásra készüljenek az Északi körúton az Erdő sorig aszfaltozási munka miatt, valamint a Kosbor és a Család utcán is. Lassú a haladás a Törzs utca, 4-es főút kereszteződésénél és a Bocskai utcán is útépítés miatt,útszűkület, 30-as sebesség korlátozás van érvényben. A Lujza utcán továbbra is a Kállói út felől lehet behajtani. Járda felújítást végeznek a Sarkantyú utcán,ezért a Kossuth és az Epreskert utca között tilos megállni és várakozni. Város szerte tartanak út és járda felújítások, valamint a Benczúr és a Bessenyei tér felújítása is, ezért ne megszokásból vezessenek, hanem a kihelyezett jelző táblák szerint.
Szép napot.