Csütörtök reggel, sűrű forgalomban, a meglévő útmunkák közelében pedig torlódások mellett közlekedhetnek az úton lévők Nyíregyháza útjain!

Sziasztok!
Forgalmi rendváltozás lépett életbe a Vay Ádám körúti piros ház belső udvarán, az eddigi körforgalomként kezelt területen egyirányúvá tették a forgalmat, amit KRESZ táblák is jeleznek! Tartanak az aszfaltozási munkák az Erdő soron, forgalomkorlátozásra számítsanak, lassú a haladás, mivel csak egy sáv járható és tilos a megállás is! A Bocskai utcán is útépítés lassítja a haladást, csak úgy, mint a Törzs utca, 4-es főút kereszteződésénél, legyenek türelmesek az arra haladók. Ne feledjék szombat éjfélig minden irányból tilos kerékpárral behajtani a Kossuth térre a VIDOR fesztivál miatt. Óvatosan vezessenek, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat!
Jó utat! Szép napot!