Nagyon figyeljenek a járművezetők a Rákóczi úton

Sziasztok.

Piaci nap van, emiatt torlódásra kell készülni a Búza téren és a Tokaji úton. Fontos! Nagyon figyeljenek a járművezetők a Rákóczi úton, ahol forgalmi rend változás lépett életbe, kötelező haladási irányt jelző tábla került kihelyezésre, nem lehet balra fordulni, a Pacsirta utcára kanyarodni.

A Móricz Zsigmond utcán továbbra is lassú a haladás az ott zajló útmunkák miatt, jelzőlámpa engedi a forgalmat váltakozó irányba. Útfelújítási munkák jelentenek akadályt a Belső körúton a Hunyadi utcánál, a Mező utcánál pedig közvetlenül a buszmegálló előtt megsüllyedt akna fed lap van bójával jelölve a vasútállomás irányába, figyelmesek legyenek!

Vezessenek óvatosan, körültekintően, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat!

Szép napot!

Főtaxi