A Gömb utcán forgalom korlátozás van mindkét irányban

Sziasztok.

Ma reggel a Nyíregyházán közlekedők sűrű forgalomra készüljenek, és több helyen torlódásra is, vezessenek alacsonyabb sebességgel a vizes utakon, és tartsanak nagyobb követési távolságot. A Derkovits utca továbbra is le van zárva a Tiszavasvári úti felüljárótól a Prága utcáig a felújítási munkálatok miatt. Közmű vezetéket építenek a Tiszavasvári úton a Fészek utcai körforgalomtól a Szélsőbokori útig, forgalom korlátozás mellett.

A Rákóczi úton a Nyíri Fészek közelében a város irányában a szélső forgalmi sávban a megsüllyedt közmű fedélre jelző oszlop figyelmeztet, idejében,fokozott figyelemmel soroljanak át a belső sávba. Forgalmi rend változás lépett életbe a Rákóczi utcánál nem lehet balra kanyarodni a Pacsirta utcára, ne megszokásból vezessenek.

A Gömb utcán forgalom korlátozás van mindkét irányban, építési munkák szűkítik a forgalmi sávokat, és az innen nyíló Füredi utcán teljes szélességében lezárások mellett dolgoznak.

A Belső körúton a Hunyadi utcánál jelzőlámpa irányítja a forgalmat a munkálatok idején. Szép napot,

This entry was posted in Hirek.