Megváltozott a forgalmi rend az Eötvös utcán

Sziasztok.

Ma reggel a városban közlekedők hosszabb menet időre számítsanak a Tokaji úton, mert a vasúti átjárónál korszerűsítési munkát végeznek, egy sínpályán halad a személy és a teherforgalom.

Az úton jelző őrök irányonként engedik az autókat, de minden esetben a vasúti fényjelző berendezése a mérvadó. Forgalom korlátozásra kell számítani a Simai úton nagyjából 2 hétig , az addig használható terelőút ki van jelölve az autósok számára. 

Megváltozott a forgalmi rend az Eötvös utcán, újra lehet közlekedni a bal szélső sávban is. Megnyitották a Derkovits utca egy szakaszát a Kertvárosban, jelenleg a Prága és a Dugonics utca közötti rész van lezárva.

Fokozott figyelemmel vezessenek a belvárosban a Belső körúton a Hunyadi utcánál, ahol jelzőlámpa irányítja a forgalmat az útfelújítási munkák idején.

Szép napot.