A Derkovits utca felújítása miatt a Tiszavasvári út felől le van zárva

Sziasztok.

A hét első munkanapján egyre növekszik a forgalom Nyíregyháza útjain, és hosszabb menetidőre,torlódásra kell számítani a város ki és bevezető útjain, és a folyamatban lévő útmunkáknál. A Tokaji úton közlekedők fokozott figyelemmel türelmesen vezessenek,mert a vasúti átjáróban  korszerűsítési munkát végeznek,  jelző őrök irányítják  a forgalmat, de minden esetben a vasúti fényjelző berendezése a mérvadó. A Simai úton is forgalom korlátozás van érvényben, még legalább két hétig az ott zajló munkálatok miatt, az addig használható terelő út ki van jelölve az autósok számára.

A Derkovits utca felújítása miatt a Tiszavasvári út felől le van zárva, időben fokozott figyelemmel soroljanak át a kijelölt sávba. Jelenleg a Prága és a Dugonics utca közötti szakaszon dolgoznak teljes útlezárás mellett. Parabola tükröt helyeztek el az Alkotás és az Acél utca kereszteződésében, ezzel nő a kereszteződés beláthatósága, és a forgalmi biztonság.

Tartsák be a sebességhatárokat, és a megfelelő követési távolságot, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját.

This entry was posted in Hirek.