Ma reggel mielőtt útnak indulnak 

Sziasztok. 

Ma reggel mielőtt útnak indulnak tisztítsák meg a járműveik ablakát akik a szabadban parkolnak, és az erős éjszakai lehűlés miatt vezessenek lassabban, mert helyenként útfelfagyások vannak. Torlódásra készüljenek az iskolák, piacok, és a meglévő útmunkák közelében. Az Orosi úton a város irányába a Törzs utcai lámpától a szélső sávban útmunkát végeznek, le van zárva, figyelmesen, idejében soroljanak át. A Debreceni, Kígyó utcai csomópontot érdemes elkerülni a reggeli csúcsforgalomban. Zsákutcává alakult a Virág utca Kígyó utcai csomóponttól a Móricz Zsigmond iskoláig tartó útszakasz, minderre a Kígyó utcai csomópont átépítése miatt van szükség. Tart a járdaépítés az Északi körúton, és az aszfaltozás utómunkái a Rozsnyó utcán. Vezessenek a megváltozott útviszonyokhoz igazodva, legyenek óvatosak a gyalogátkelők, iskolák közelében. 

Szép napot.