A Nyíregyházán közlekedők fokozott óvatossággal vezessenek

Sziasztok. 

A Nyíregyházán közlekedők fokozott óvatossággal vezessenek, mert a vegyes halmazállapotú csapadéktól az utak csúsznak, tartsanak nagyobb követési távolságot. Előzési tilalom, 30as korlátozás van érvényben az Orosi úton, a Debreceni és a Kígyó utcai csomó pontban útmunkák miatt. Átmenetileg a Debreceni út mindkét oldalán megszűnt a gyalogos forgalom, ezért a gyalogosok a Gólya és a Szilfa utca felé kerülhetik el az útszakaszt. Zsák utca lett a Virág utca a Kígyó utcai csomó ponttól a Móricz Zsigmond iskoláig, így csak kerülő utakon tudják megközelíteni az iskolát. A Rozsnyó utcán tart az aszfaltozási munka forgalom korlátozás van érvényben, csak úgy mint a Tiszavasvári úti felüljárón a korlát javítása miatt. Tart a járda építés az Északi körúton a Vasvári Pál utca és a Városmajor utca között, itt néha a munka gépek a forgalmi sávból dolgoznak . Figyeljenek a sebesség határok betartására, vezessenek óvatosan a gyalogátkelők, iskolák közelében. 

Szép napot.