Hétfő kora délután növekszik a forgalom a városban, és az iskolák közelében torlódások is előfordulnak, fokozott figyelemmel vezessenek

Sziasztok. 

Hétfő kora délután növekszik a forgalom a városban, és az iskolák közelében torlódások is előfordulnak, fokozott figyelemmel vezessenek. Az Északi körúton kátyúzási munkát végeznek, és egy szakaszon járda építési munka okoz lassabb haladást, a Család utcán pedig az újonnan kialakított gyalogátkelőnél a burkolati jelek festése. A Rozsnyó utcán már az aszfaltozást végzik, forgalom és sebesség korlátozás van érvényben. A Tiszavasvári úti felüljáró tetején a kifelé vezető jobb szélső forgalmi sáv le van zárva, a gyalogos forgalom is a túl oldalon halad. Gallyazási, faápolási munka miatt a Kiss Ernő utca Toldi és Árpád utca közötti szakaszát lezárták, a munkálatok még holnap is fognak tartani. Tartsák be a sebesség határokat, vezessenek óvatosan a gyalogátkelők, kétkerekű járművek közelében. Szép napot.