Ma is folytatódik a burkolati jelek festése, több helyszínen a belvárosban

Jó reggelt! Sziasztok!

Kellemes, napsütéses időben közlekedhetnek, de legyenek körültekintőek, hiszen Nyíregyháza és a megye területén ma is tartanak a helyreállítási, útjavítási munkálatok.

A Kállói úton lassú a haladás a Tünde utcai csomópontnál, torlódásra készüljenek, jelzőlámpás irányítás van, dolgoznak a szakemberek a körforgalom kialakításán, csakúgy, mint a 41-es főútvonalon Napkor és Levelek térségében.

Helyreállítási munkálatokat végez a Nyírtávhő a Május 1 tér és a Garibaldi utca kereszteződésében, itt útszűkületre számítsanak.

Ma is folytatódik a burkolati jelek festése, több helyszínen a belvárosban, nagyforgalmú csomópontokban is. Forgalomkorlátozás mellett dolgoznak a szakemberek, kellő oldaltávolsággal kerüljék ki a munkaterületeket.

Vezessenek figyelmesen, vigyázzanak egymásra!

További szép napot kívánunk!

This entry was posted in Hirek.