Útszűkületre számítsanak közműépítés miatt, a Dózsa György utcán a Nyár utcától a Pazonyi térig,

Jó reggelt! Sziasztok!

Útszűkületre számítsanak közműépítés miatt, a Dózsa György utcán a Nyár utcától a Pazonyi térig, a városból kifelé vezető oldalon, vezessenek figyelmesen.

A Vay Ádám krt. belső oldalán a Piros ház udvarán korlátozva van a megállás, itt a Nyírségvíz szakemberei csatornatisztítási munkálatokat végeznek, kérik az ott parkolókat, hogy a lezárt munkaterületre ne álljanak.

A Törzs utcán továbbra is forgalomkorlátozásra, útszűkületre készüljenek, váltakozó irányú a forgalom, a Bethlen Gábor utcán a Tiszavasvári úti felüljárón is forgalomkorlátozás mellett közlekedhetnek, úgyszintén a Kállói úton, illetve a 41-es számú főútvonalon.

Az ideiglenes forgalmirend-változások miatt ne megszokásból közlekedjenek, tartsák be a sebességkorlátozásokat és figyeljék a kihelyezett KRESZ táblákat.

További szép napot!

This entry was posted in Hirek.