A Kállói úton lassú a haladás a Tünde utcai csomópontnál

Jó reggelt! Sziasztok!

A Kállói úton lassú a haladás a Tünde utcai csomópontnál, torlódásra készüljenek, jelzőlámpás irányítás van, dolgoznak a szakemberek a körforgalom kialakításán. 

Jelentős a forgalom a 41-es főútvonal kivezető szakaszán is, csapadékelvezetők helyreállítását végzik, útszűkületre és 30 km/h sebességkorlátozásra készüljenek a Tüzér utca előtti szakaszon és a Szarkaláb utcánál, a belváros irányában közlekedők pedig a Pompás utca után soroljanak a belső sávba, ugyanis egészen a Virágfürt utcáig tart a korlátozás.

A város területén több helyen is van kisebb forgalomkorlátozás, figyelmesen közlekedjenek a Garibaldi utca – Május 1 tér kereszteződésében és a Pazonyi úton is, útszűkület lassítja a haladást.

Favágási munkálatokat végeznek a mai nap a Szegfű utca-László utca kereszteződésében, a rendőrlámpa előtt egy nyárfa kivágását végzik. Az akadálytalan munkavégzés érdekében forgalomkorlátozásra kell számítani! A jelzett útszakaszokon fokozott óvatossággal közlekedjenek!

További szép napot kívánunk!

This entry was posted in Hirek.