Közmű fed lapokat helyeznek szintbe  a Kert utca egy szakaszán

Sziasztok.

Szerdán a városban közlekedők nagyobb forgalomra készüljenek a piaci nap miatt, és időnként torlódásokra is a piacok, és az iskolák közelében.

Közmű fed lapokat helyeznek szintbe  a Kert utca egy szakaszán, a belső sávot lezárták, fokozott figyelemmel, közlekedjenek az autósok, és időben soroljanak a külső sávba. Torlódásra számítsanak a László, Szegfű utcai kereszteződésnél, ahol a NYÍRSÉGVÍZ végez munkálatokat, valamint a Tiszavasvári úti felüljárónál a Kertváros több útján zajló útfelújítási munkák kapcsán.

Fokozott figyelemmel vezessenek a Luther utca Zrínyi Ilona utca kereszteződésében, ahol jelzőőrök irányítják a forgalmat, nagyon lassú a haladás, aki teheti válasszon más útvonalat.

Tartsák be a sebességhatárokat és a megfelelő követési távolságot, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját.

Szép napot.