Aki teheti kerülje el a László, Szegfű utcai csomópontot

Sziasztok.

Ma a Nyíregyházán közlekedők a piaci nap miatt még nagyobb forgalomra számítsanak, és mivel ez a nap munkanap is több úton torlódásra kell készülni. Aki teheti kerülje el a László, Szegfű utcai csomópontot, mert a NYÍRSÉGVÍZ ivóvíz gerincvezeték hibaelhárítási munkát végez.

A munkálatok ideje alatt ideiglenes forgalom szabályozás alapján történik a közlekedés,  és az INTERSPAR  és a vele szemben lévő Csapágy szaküzlet közötti gyalogátkelőt is megszüntették ideiglenesen, a forgalmat kezdetben rendőrök irányítják, majd később jelzőlámpa.

A Közlekedők kiemelten figyeljék az átprogramozott jelzőlámpák működését, a kihelyezett  jelzőtáblákat és a korlátozó elemeket. Legyenek türelmesek a Tiszavasvári úton közlekedők, mivel a Kertváros több útján zajló útfelújítási munkák kapcsán az  érvényben lévő forgalmi rend változás miatt rendszeres a torlódás a felüljárón. Ne feledjék a munkanap miatt fizetős a parkolás a városban.

Szép napot.