Újabb forgalomkorlátozásra kell számítani a Huszár soron

Sziasztok.

A hét első munkanapján a Nyíregyházán közlekedők hosszabb menetidőre számítsanak, mert város szerte zajlanak útmunkák ami forgalom és sebességkorlátozással jár, időnként torlódások is kialakulnak. Fokozott figyelemmel vezessenek a Belső körúton, ahol ideiglenes forgalomkorlátozás van érvényben, és a munkálatok idejére zsákutca lesz az a szakasz.

Újabb forgalomkorlátozásra kell számítani a Huszár soron. A Toldi utcától az Állomás térig új forgalmi sávot alakítottak ki, így korlátozott a gyalogos, kerékpáros és a jármű forgalom is.

Folytatódik a belvíz elvezető rendszerek rekonstrukciós munkái a Színház utcán, melynek során a sérült aszfaltburkolatot állítják helyre a  járdákon, kapubeállókban  és a parkolókban. Megkezdődött a közmű fedelek szintbe helyezése a Hunyadi utcán, a munkálatokat várhatóan a hét végére befejezik.

Dolgozik a NYÍRTÁVHŐ a Rákóczi úton a Pacsirta utca és a Széna tér közötti szakaszon, időnként útszűkületre kell számítani a  városból kifelé vezető oldalon. Szép napot.