A belvárosban tartanak az útépítési munkák forgalom és sebesség korlátozás mellett

Sziasztok. 

A ma reggel útnak indulók fokozott óvatossággal vezessenek, mert az elmúlt napokban a viharos erejű szél miatt az utakon letört faágak, néhány helyen vastag falevél réteg jelent akadályt. A belvárosban tartanak az útépítési munkák forgalom és sebesség korlátozás mellett. Az Északi körúton kátyúznak, itt is forgalom korlátozásra kell készülni, csak úgy mint a Család utcán, ahol az újonnan kialakított gyalog átkelőnél a burkolati jeleket festik. A Rozsnyó utcán a közmű fedelek szintbe helyezésén dolgoznak a szakemberek, csak nagyon lassan lehet haladni. Ma és holnap faápolási, gallyazási munkát végeznek a Kiss Ernő utca Toldi és Árpád utca közötti szakaszán, így a munkavégzés idejére lezárják. Virányosnál a 38-as főúton útépítés zajlik, a forgalom váltakozó irányban halad, jelző lámpa irányítása mellett. 

Szép napot.