Figyelmesek legyenek a László – Szegfű utcai csomópontban

Sziasztok.

Ma is megnövekedett forgalomban közlekedhetnek az úton lévők Nyíregyháza útjain. Piaci nap van, így a Búza téren, Rákóczi, Tokaji úton torlódásra kell készülni.

A Debreceni út felújítása során a Luther – Zrínyi Ilona utcai kereszteződésnél, a jelzőlámpás csomópontban nagyon körültekintőek legyenek, a kihelyezett közlekedési jelzőtáblákat vegyék figyelembe. Forgalomkorlátozás került bevezetésre a Huszár soron, a Toldi utcától – az Állomás térig új forgalmi sávot alakítottak ki, az erősáramú kábelfektetési munkák miatt.

Figyelmesek legyenek a László – Szegfű utcai csomópontban, a Szegfű utcáról nem lehet balra a László utcára kanyarodni. Vezessenek óvatosan, körültekintően, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat! Szép napot. Főtaxi