A Krúdy Gyula utcán két darab sebességcsökkentő küszöböt építettek  be

Sziasztok.

Sziasztok. Csütörtökön a Nyíregyházán közlekedők hosszabb menetidőre számítsanak a folyamatban lévő útfelújítási munkák  kapcsán, valamint a köd miatt ajánlott alacsonyabb sebességgel vezetni, nagyobb követési távolságot tartani a nedves utakon, és használják a tompított fényszórót is, mivel nem csak látni, hanem látszani is kell.

Fokozott figyelemmel vezessenek a Simai út, Móricz Zsigmond utca, és a Huszár sor kereszteződésében, ahol a felújítási munkák miatt most különösen veszélyesek ezek a csomópontok, csak úgy mint a László, Szegfű utcai csomópont ahol a Szegfű utcáról tilos balra a László utcára kanyarodni, amit sokan nem tartanak be. Hosszabb menetidőre számítsanak a Luther, Debreceni utcai kereszteződésnél az ott zajló munkálatok miatt.

A Krúdy Gyula utcán két darab sebességcsökkentő küszöböt építettek  be, a megengedett maximális sebesség 30 /km/ óra.

Nyíregyháza belterületén több okos zebra sem működik megfelelően, fokozott figyelemmel közlekedjenek a járművezetők és a gyalogosok is, főleg a temető közelében ahol a közelgő halottak napja alkalmából még nagyobb a forgalom. Szép napot.