Dolgoznak a NYÍRTÁVHŐ munkatársai a Rákóczi úton

Sziasztok.

Ma is torlódásra készüljenek a járművezetők a ki – és bevezető utakon, az iskolák, óvodák közelében és a meglevő útmunkák környékén.

Dolgoznak a NYÍRTÁVHŐ munkatársai a Rákóczi úton, a Pacsirta utcától a Széna térig egy új korszerű csövet helyeznek el, az útszűkület miatt lassúbb a haladás. A Debreceni út felújítása során a Zrínyi Ilona –Luther út kereszteződésénél a jelzőlámpás csomópontban figyelmesek legyenek, a közlekedési jelzőtáblák betartásával közlekedjenek.

A Színház utcán a csapadékvíz elvezető rendszer rekonstrukciós munkái, a László – Szegfű út kereszteződésénél pedig ivóvíz gerincvezeték hibaelhárítási munkákat végeznek, ez okozhat hosszabb menetidőt, aki teheti kerülje ezeket az útvonalakat.

Vezessenek óvatosan, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat.

Szép napot . Főtaxi