Ma délután a Nyíregyházán közlekedők hosszabb menet időre

Sziasztok.
Ma délután a Nyíregyházán közlekedők hosszabb menet időre, torlódásra készüljenek az Erdő soron, mert az aszfaltozási munka miatt csak egy sáv járható és megállási tilalom is érvényben van. Tart az útépítés a Bocskai utca egy szakaszán, a Törzs utca, 4-es főút kereszteződésében, a Bottyán János utcán, valamint Sóstó több utcájában. Forgalmi rend változás lépett életbe a Vay Ádám körúti piros ház udvarán, az eddigi körforgalomként kezelt területen egyirányúvá tették a forgalmat, amit KRESZ táblák is jeleznek. A belvárosban a Kossuth tér környékén már a kora esti órákban megnő a gyalogos és autós forgalom a VIDOR fesztivál miatt, de ne feledjék kerékpárral minden irányból tilos behajtani a Kossuth térre szombat éjfélig.
Szép napot.