Csapadékvíz elvezetési rendszer kiépítésén dolgoznak a  Meggyfa utcán

Sziasztok.

A kedd reggel úton lévők, átlagos forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain, viszont a meglévő útmunkák közelében torlódás várható, türelmesek legyenek. A Báthory utcán továbbra is forgalomkorlátozás van az útfelújítási munkák miatt, csak úgy mint a Törzs út 15 hátsó bejáratánál, ahol felmarták az aszfaltot! A Széchényi úton előzési tilalom, 30-as sebességkorlátozás van érvényben, az ott zajló útfelújítás miatt, ezen kívül korlátozott a gyalogos és az autós forgalom!

Csapadékvíz elvezetési rendszer kiépítésén dolgoznak a  Meggyfa utcán, a Csemete utcán a vasúti átjáró után pedig  útfelmarási munkák folynak, fokozott figyelemmel közlekedjenek. Vezessenek óvatosan, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat!

Szép napot! Főtaxi

This entry was posted in Hirek.