Csatorna mosási munkálatokat végeznek a szakemberek a Pazonyi tér környékén

Sziasztok.

Pénteken a városban közlekedők további forgalom korlátozásra készüljenek a Móricz Zsigmond utcán a nagykörút építésének befejezéséhez kapcsolódó munkálatok miatt. Legyenek türelmesek, és a kihelyezett jelzőtáblák szerint közlekedjenek. A Mező utca egy szakaszán a Bethlen Gábor utca és a Rákóczi út között a belső sávban munkálatokat végeznek, a munkaterület körbe van kerítve, és 40 km/ó sebességkorlátozás van  érvényben.

Csatorna mosási munkálatokat végeznek a szakemberek a Pazonyi tér környékén, a munkálatok érintik  a gyalogos a kerékpáros, és a járműforgalmat is. Rozsrét szőlő és az Ipari park között útlezárás mellett végeznek közmű felújítási munkát. Fokozott óvatossággal vezessenek a Dózsa György utcán, mert a burkolatra hullott virágszőnyeg miatt nagy a csúszásveszély egy hirtelen manővernél.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.