A Bocskai utcán erősáramú kábelt fektetnek

Sziasztok.

Péntek reggel az útnak indulók számítsanak rá, hogy nagyon meleg nap vár ránk,  ami sok veszéllyel járhat az utakon, fontos hogy kipihenten induljanak útnak, legyen mindig hűsítő folyadék a kocsiban, és ha lankad a figyelmük,iktassanak be kisebb pihenőt az arra megfelelő helyen.  

A Bocskai utcán erősáramú kábelt fektetnek, a munkálatok érintik a gépjármű és a gyalogos forgalmat is. A Széchenyi utcán az akna fed lapok szintbe helyezése zajlik, így újabb korlátozásokra kell számítani több útkereszteződésben.

Szilárd burkolatot kap a Futó köz, mintegy 160 méteren lesz aszfaltburkolat. A munkálatok során a közmű áthelyezésén, és a nyomvonal kialakításán dolgoznak a szakemberek az ott lakók és az arra közlekedők legnagyobb megelégedésére.

A Törzs után a 15 szám hátsó bejáratánál a Csernyik autó kozmetika előtt felmarták az aszfaltot, fokozott óvatossággal vezessenek az arra közlekedők.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.