Az Acél utcán nagyméretű KRESZ tábla került kihelyezésre ezzel jelzik a vasúti átjárót

Sziasztok.

A hét utolsó munkanapján a Nyíregyházán közlekedők számítsanak rá, hogy a nagy forgalmú Törzs utcán eltört egy ivóvíz cső. A helyreállítási munka idején leszűkített forgalmi sávon közlekedhetnek, legyenek nagyon figyelmesek, mivel ott gyakori a torlódás is.

Befejeződött a Makai István utca  korszerűsítési, felújítási munkája, ahol kiépítették a közvilágítást, és zebra is épült. Járhatóvá tették a Levél utca felületét, az ott kiépülő lakóövezet miatt fontos volt a munka a biztonságos közlekedés érdekében.

A héten még biztos dolgoznak a munkaterületen, kérik az ott lakók, és az arra közlekedők megértését, türelmét.

A Tiszavasvári úti felüljárón a város irányába még egy szakaszon csak a belső sávban lehet haladni a támfal építési munkái miatt.

Az Acél utcán nagyméretű KRESZ tábla került kihelyezésre ezzel jelzik a vasúti átjárót, mivel azon a szakaszon nincs közvilágítás. Szép napot.