Ötödikétől  várhatóan három napra lezárták a Ludas tó végétől

Sziasztok.

Szerdán a Nyíregyházán közlekedők nagyobb forgalomra számítsanak a piaci nap miatt, időnként torlódásokra is a piacok közelében.

Vezessenek fokozott figyelemmel mert az utak szakaszonként vizesek, csúsznak, főleg a körforgalmaknál, valamint a folyamatban lévő útmunkák közelében. A Család utca egy szakaszán és a Törzs utca egy szakaszán is az úttest mindkét oldalán munkagödör van az ott zajló munkálatok kapcsán, útszűkület, sebességkorlátozás van érvényben. Forgalom korlátozás van érvényben a Kossuth téren, a Karácsonyi forgatag ideje alatt tilos kerékpárral behajtani. Fokozott figyelemmel vezessenek a Báthory, Deák Ferenc utca kereszteződésében, a megsüllyedt közű fedelet bójával jelölték.

Ötödikétől  várhatóan három napra lezárták a Ludas tó végétől Geszteréd irányába tartó útszakaszt teljes szélességében, aszfaltozási, és út szélesítési munkálatok miatt, az arra közlekedők válasszanak más útvonalat. Szép napot.