Átlagos forgalomban közlekedhetnek a ma reggel úton lévők Nyíregyháza útjain

Sziasztok.

Átlagos forgalomban közlekedhetnek a ma reggel úton lévők Nyíregyháza útjain, viszont a meglévő útmunkák környékén torlódások alakulhatnak ki! A Csemete utcán útfelmarás lassítja a közlekedést  a vasúti átjáró után, sebesség és forgalomkorlátozás van érvényben. Csapadékvíz elvezetési rendszer kiépítésén dolgoznak a Meggyfa utcán, útszűkület, forgalomkorlátozás mellett.

A Széchényi úton tartanak az útfelújítási munkák, előzési tilalom 30-as sebességkorlátozás került bevezetésre, ezen kívül a parkolókat lezárták. A város több pontján kátyúzási munkák jelentenek akadályt, az adott helyen lassú a haladás. Vezessenek óvatosan, körültekintően, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat. Jó utat! Szép napot! Főtaxi

This entry was posted in Hirek.