A Széchényi úton az útfelújítási munkák okoznak fennakadást

Sziasztok.

A ma reggel útnak indulók a piaci nap miatt torlódásra készüljenek a Tokaji úton és a Búza téren, valamint a meglévő útmunkák környékén hosszabb menetidővel számoljanak a járművezetők. Burkolat felmarási munkák jelentenek akadályt a Báthory utcán, egyirányú a forgalom, ne megszokásból vezessenek. A Széchényi úton az útfelújítási munkák okoznak fennakadást, előzési tilalom, sávlezárás lassítja a haladást, aki teheti kerülje ezt az útvonalat.

Csapadékvíz elvezetési rendszer kiépítésén dolgoznak a Meggyfa utcán, ami átmeneti forgalomkorlátozással jár, fokozott körültekintéssel közlekedjenek. Továbbra is forgalom és sebességkorlátozás van a Csemete utcán a vasúti átjáró után, ahol útfelmarási munkák folynak, figyelmesek legyenek.

Vezessenek óvatosan, körültekintően a sebességhatárok betartásával!

Szép napot! Főtaxi

This entry was posted in Hirek.