A Meggyfa utcán a csapadékvíz elvezető kiépítésén dolgoznak

Sziasztok.

A hét első munkanapján a belvárosban közlekedők számítsanak rá, hogy az Országzászló téren bontják a szegélykövet forgalom korlátozás mellett. A Báthory utcán burkolat felmarást végeznek, egyirányú a forgalom a munka végzés idején, a kihelyezett jelző táblák szerint közlekedjenek. A Széchenyi utcán zajló munkálatok miatt sávlezárás van, korlátozott a gyalogos és a jármű forgalom is. A Csemete utcán is útfelmarás lassítja a közlekedést a vasúti átjáró után forgalom és sebességkorlátozás van érvényben, fokozott figyelemmel közlekedjenek az arra haladók.

A Meggyfa utcán a csapadékvíz elvezető kiépítésén dolgoznak, a munkálatok átmeneti forgalom korlátozást okoznak a Palánta utcán is, kérik az ott lakók és az arra közlekedők megértését, türelmét. Tartsák be  a sebességhatárokat és a megfelelő követési távolságot, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.