Tartanak az út és közmű építési munkák a Szélsőbokori és Derkovits utcán

Sziasztok.

Megnövekedett forgalomban közlekedhetnek az úton lévők Nyíregyháza útjain. Torlódásra készüljenek a ki – és bevezető utakon és az iskolák környékén. Figyelmesek legyenek a Luther utcán a járművezetők, a rendőrlámpa nem működik, terelő táblák kerültek kihelyezésre, ezen kívül a buszmegálló is áthelyezésre került ideiglenesen a Bocskai utcára.

Tartanak az út és közmű építési munkák a Szélsőbokori és Derkovits utcán, a Tiszavasvári úton közlekedők hosszabb menetidővel számoljanak! A Hunyadi úton az útburkolatot felmarták, aki teheti kerülje ezt az útvonalat.

A Skanzen utcán visszaállt a téli forgalmi rend, mindkét irányból közlekedhető. Vezessenek óvatosan, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat!

Szép napot! Főtaxi