A Móricz Zsigmond utcán jelzőláma engedi a forgalmat, ezen kívül 30as sebességkorlátozás

Sziasztok.

Átlagos forgalomban, helyenként torlódások mellett közlekedhetnek az úton lévők városunk útjain. Felújítási munkákat végeznek a Kassa utcán, fokozott figyelemmel közlekedjenek, zsákutcát jelző tábla is kihelyezésre került. A Tiszavasvári úton a közmű és útépítési munkák jelentenek akadályt, hosszabb menetidővel számoljanak a járművezetők, igen lassú a haladás.

A Móricz Zsigmond utcán jelzőláma engedi a forgalmat, ezen kívül 30as sebességkorlátozás, útszűkület van érvényben A Bethlen Gábor – Új  utca találkozásánál megsüllyedt közműfedél van bójával jelölve, csak úgy mint a Rákóczi – Víz utca kereszteződésénél, utóbbi a gyalogos forgalmat érinti.

Vezessenek óvatosan, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat.

Szép napot.

Főtaxi