A mai napon a Nyíregyházán  fokozott figyelemmel közlekedjenek

A mai napon a Nyíregyházán  fokozott figyelemmel közlekedjenek, mivel újabb helyen kezdődnek meg a nagyszabású útmunkák, így a héten megkezdődik a csomópont fejlesztés a László utca és a Belső körút forgalmas, balesetveszélyes kereszteződésében. Az érintett szakaszon a László utca belső sávjain a közlekedést biztosítják, de a külső sávot lezárják.

A munkálatok várhatóan augusztusban fejeződnek be, a kihelyezett jelzőtáblák szerint fokozott figyelemmel közlekedjenek. A Tiszavasvári út, Derkovits utcai csomópont fejlesztése kapcsán tegnaptól lezárták a Csalitos utcát,várhatóan ápr. 28-ig, az ott lakók ki és behajtásáról a kivitelező gondoskodik.

Tartanak az útmunkák a Debreceni, Móricz Zsigmond utcai csomópontnál, valamint a Kéményseprő utcán is lassú haladásra számítsanak az arra közlekedő.