A Csemete utcán útfelmarás lassítja a közlekedést a vasúti átjáró után, sebesség és forgalom korlátozás mellett dolgoznak.

Sziasztok. A hét utolsó munkanapján a Nyíregyházán közlekedők fokozott óvatossággal vezessenek a belvárosban a Dózsa György utcán, mert az ott lévő fákról vastag virágszőnyeg borítja az útburkolatot, ami veszélyesen csúszik egy hirtelen manővernél.

A mai napon, és szombat, vasárnap is a Széchenyi utcán útfelmarási munkát végeznek, így az utca teljes hosszában mindkét oldalon a parkolók lezárásra kerülnek. A Szent István utcán a Nádor utca és az Inczédy sor között az ott zajló munkálatok miatt forgalom és sebességkorlátozás van érvényben.

A Csemete utcán útfelmarás lassítja a közlekedést a vasúti átjáró után, sebesség és forgalom korlátozás mellett dolgoznak. A városban változó  helyeken végeznek faápolási munkát a NYÍRVV szakemberei, a közlekedésre veszélyes faágakat távolítják el, a munkaterületeknél korlátozásra számítsanak a gyalogosok és a járművezetők is.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.