Forgalom korlátozások vannak Nyíregyházán

Forgalom korlátozások vannak Nyíregyházán, a Nagykörút délnyugati szakaszának négysávosításánál. Folyamatos a 4. számú főút – Debreceni úti csomópont átépítése, mely során jelentős forgalmi rend változás lép hatályba. A város felől érkezők csak egy sávon tudnak közlekedni a 4. számú főút, Váci Mihály út és Móricz Zsigmond út irányába.

A Móricz Zsigmond út felől érkezők egyenesen és a balra kanyarodók a csomópontban csak egy sávot tudnak használni a Debreceni út és a Váci Mihály út felé.

A csomópont teljes átépítése várhatóan az év második felében fejeződik be, így itt folyamatos és újabb forgalom korlátozások várhatóak. Az ideiglenes forgalmi rendet jelzőtáblák és felfestések fogják segíteni, a közlekedési jelzőlámpák egy részén a jelzőlámpa maszk cserélve lesz.

A kivitelezési munkák miatt a Virág utca a Móricz Zsigmond utca irányából továbbra is lezárás alatt áll, a lakóingatlanok a Kígyó utca felől közelíthetők meg.

Számítsanak hosszabb haladási időre ezen a szakaszon.

Szép napot Fő taxi