A Huszár soron közlekedők nagy forgalommal szembesülhetnek 30 km/h-s

Sziasztok.

Köszöntöm a rádió hallgatókat,Timi vagyok a Főtaxitól. A Debreceni út a Hatzel tér és a kígyó utca közti útszakaszon,mindkét irányban a forgalmi sávok fel vannak marva,útfelújítási munkálatok miatt. Az Eötvös utcán egy sáv le van zárva.

A Huszár soron közlekedők nagy forgalommal szembesülhetnek 30 km/h-s sebességkorlátozás van érvényben. 

A Móricz Zsigmond utcán továbbra is sáveltolás van érvényben terelőnyilak és sárga vonal jelzi a haladási irányt. Nyírpazonynál a 4-es főúton sebességkorlátozás lépett életbe,közművezetékek javítása miatt.

Forgalmi rend változás lépett érvényben a Hősök terén,ezentúl 30km/h-s sebességgel közlekedhetnek az autósok a Bercsényi utcából a Hősök terén át a Nagy Imre térig.

További szép napot kíván a Főtaxi.

This entry was posted in Hirek.