A Család utcán zajlik a járda építés a páratlan oldalon

Sziasztok.

A hét utolsó munkanapján nagyon sűrű a forgalom Nyíregyháza útjain, és torlódások is vannak a város ki és bevezető útjain, és az iskolák közelében, fokozott figyelemmel vezessenek és legyenek türelmesek.

Tartanak az útépítési munkák a Móricz Zsigmond utcán, jelzőlámpa engedi a forgalmat váltakozó irányban, csak úgy, mint a Szélsőbokori úton a Hajnal és a Pillangó utca közötti szakaszon.

A Család utcán zajlik a járda építés a páratlan oldalon, a gyalogosok és a kerékpárosok a páros oldalon közlekedhetnek. Figyelmesen vezessenek a Korányi Frigyes utcán a temető közelében, mert még mindig nem működik az okos zebra, főleg sötétben jelentet biztonságot a közlekedőknek.

Nyírpazonynál a 4-es főúton egy szakaszon 30-as korlátozás lépett életbe, közmű vezeték javítása miatt.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.