Útfelújítási munkák jelentenek akadályt 

Sziasztok.

Megnövekedett forgalomban közlekedhetnek az úton lévők városunk útjain. Torlódásra kell készülni a ki és bevezető utakon, valamint piaci nap van, így a Búza téren és a Tokaji úton. Jó ütemben halad a Debreceni út – Kígyó utcáig tartó szakaszának felújítása. Jelenleg a csapadékvíz elvezető csatorna és az útszegélyek kiépítésén dolgoznak, a Luther – Eötvös út – Luther tér közötti részén, jelzőőrös forgalomirányításra készüljenek, lassú a haladás! A Móricz Zsigmond utcán az útépítési munkák okoznak fennakadást, jelzőlámpa engedi a forgalmat váltakozó irányba.

Útfelújítási munkák jelentenek akadályt a Hunyadi, Derkovits, Debreceni, Kollégium utcákon, körültekintőek legyenek. Vezessenek óvatosa, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat!

Szép napot! Főtaxi