A hét utolsó munkanapján, sűrű forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain.

Sziasztok!

A hét utolsó munkanapján, sűrű forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain. A város több pontján kell torlódásra készülni a meglévő útmunkák miatt, így a Tiszavasvári úton , mivel nem lehet a Derkovits utcára fordulni az ott zajló munkák miatt.

A Debreceni úton a Kígyó utcai kereszteződéstől a Luther – Eötvös út, Luther tér közötti részen, útszegély kiépítésén dolgoznak, jelzőőrös forgalom irányításra készüljenek.

A Móricz Zsigmond utcán az útmunkák jelentenek akadályt, lassú a haladás jelző lámpa engedi a forgalmat váltakozó irányba.

A Rákóczi úton a Piaccsarnok előtti zebránál, akna fed lap van megsüllyedve, amit bójával jelöltek, figyelmesek legyenek. Vezessenek óvatosan, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat. Szép napot! Főtaxi