A Derkovits utca lezárásra került a Tiszavasvári úttól a Prága utcáig

Sziasztok.

Ma reggel is sűrű a forgalom Nyíregyháza útjain, és a folyamatban lévő útmunkák miatt több helyen lassú haladásra, hosszabb menetidőre kell készülni. A Debreceni úton az Eötvös utcától a Kígyó utcáig jelentős forgalom korlátozás lépett életbe. A munkálatok ideje alatt jelzőőrös forgalom irányítás mellett haladhatnak a közlekedők.

A Szabolcs utcán útszűkület van érvényben, a záróvonalat átlépve haladhatnak az autósok. Forgalom korlátozás, lezárás van a Toldi utcán, a zsákutca bejáratánál terelő táblákat helyeztek el.

A Derkovits utca lezárásra került a Tiszavasvári úttól a Prága utcáig, a Kertvárosba terelő úton juthatnak el , az autóbuszok is más nyomvonalon közlekednek. Rozsrét szőlő és az Ipari park között hídszerkezet felújítást végeznek, lezárták az útszakaszt, várhatóan 1 hónapi tart a munka.

A Korányi Frigyes úton újabb mozgáskorlátozott parkolót alakítottak ki, arra kérik a közlekedőket, hogy csak az arra jogosultak vegyék igénybe.

Szép napot.