A Család utcán még tart a járdaépítés a páratlan oldalon

Sziasztok.

Köszöntöm a hallgatókat.

Ma reggel a Nyíregyházán közlekedők nagyobb forgalomra számítsanak a piaci nap miatt, legyenek türelmesek a kialakult torlódásokban, fokozott figyelemmel vezessenek a piacok, az iskolák és a gyalogátkelők közelében. Ma reggel 8 órától lezárják a Derkovits utca Tiszavasvári út, és a Prága utca közötti szakaszát.

A munkálatok ideje alatt az autóbuszok ideiglenes nyomvonalon közlekednek, de a célforgalmat a Derkovits utca ezen szakaszán továbbra is biztosítják. A Tiszavasvári úton a városból kifelé vezető oldalon egy szakaszon közmű munkálatokat végeznek a leálló sávban, 30-as korlátozás mellett az esős idő miatt a sárfelhordás veszélyével is számoljanak az arra haladók.

A Család utcán még tart a járdaépítés a páratlan oldalon,így a gyalogos és a kerékpáros forgalmat a páros oldalra terelték.  

A Törzs utcán a Lehár Ferenc utca közelében lévő körforgalom előtt a felezővonalon a megsüllyedt közműfedelet állítják helyre, ami jelzőoszloppal van ellátva.

Szép napot.