Tiszavasvári úton a Szélsőbokori út elágazásánál sávszűkületre, forgalom és sebesség korlátozásra készüljenek

Sziasztok.

A Nyíregyházán közlekedők vezessenek lassabban a vizes utakon, tartsanak nagyobb követési távolságot, és figyeljenek, mert több helyen nem működnek a jelző lámpák, így az Orosi út, Törzs utcai csomópontban, a Kossuth utcán a Kelet Áruháznál. A Rákóczi utcán folyamatban van az új buszöböl építés a parkoló felőli oldalon, és a buszöböl bontás a Piaccsarnok felőli oldalon, útszűkület, sebesség korlátozásra készüljenek, csak úgy, mint a Vasvári Pál utca Körút, és a Stadion utca közötti szakaszán, ahol szegélykő építésén dolgoznak. A Tiszavasvári úton a Szélsőbokori út  elágazásánál sávszűkületre, forgalom és sebesség korlátozásra készüljenek a körforgalom építése kapcsán. A Simonyi Óbester utca egy szakasza lezárásra került, mélyépítési munkák miatt, az Angyal utcán csapadék csatorna épül, a Naspolya  és a Nád utcákon útalap építése jelent akadályt.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.