Szombat reggel növekszik a forgalom Nyíregyházán a piaci nap miatt,

Sziasztok.

Szombat reggel növekszik a forgalom Nyíregyházán a piaci nap miatt, és torlódásra is számítani kell a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében. A Derkovits utcán felújítási munkák miatt forgalom és sebességkorlátozás van érvényben, a páros oldalon a 2 és a 14 szám között. A gyalogosok csak a szemközti oldalon közlekedhetnek, az autósoknak pedig leszűkített forgalmi sávval kell számolni. A Család és a Csemete utcán is folynak a munkálatok, fokozott figyelemmel ,a kihelyezett jelzőtáblák szerint vezessenek. Nyírtura belterületén a nagykanyarban megsüllyedt csatorna fedél miatt forgalom és sebességkorlátozás van érvényben, a forgalom váltakozó irányban halad. A korlátozás várhatóan jövő hét szerdáig tart.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.