Péntek reggel az útnak indulók hosszabb menetidőre készüljenek

Sziasztok.

Péntek reggel az útnak indulók hosszabb menetidőre készüljenek, mert szakaszonként sűrű köd csökkenti a látó távolságot, főleg Nyíregyháza külső útjain. Torlódások alakulnak ki a város ki és bevezető útjain, az iskolák és a meglévő útmunkák közelében, türelmesen figyelmesen vezessenek a Törzs utcán, ahol naponta történik baleset, eddig szerencsére csak anyagi kárral járt. A Korányi Frigyes utcán a Fábián Zoltán utca közelében aszfaltozás utómunkáit végzik forgalom és sebesség korlátozás mellett, gyakori a torlódás . Megsüllyedt közműfedél jelent akadályt a Bethlen Gábor, Új utca találkozásánál, és a Derkovits utca több pontján. A Tiszavasvári út egy szakaszán munkálatokat végeznek , a forgalmat jelzőőrök engedik váltakozó irányban. Kemecse és Bodó hegy között útmunka miatt sebesség és forgalom korlátozás van érvényben.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.