Kissé szokatlan, hogy szerda reggel a piaci napon ilyen gyér a forgalom Nyíregyházán, de ez is mutatja

Sziasztok. Kissé szokatlan, hogy szerda reggel a piaci napon  ilyen gyér a forgalom Nyíregyházán, de ez is mutatja, hogy a lakosság komolyan veszi és betartja a veszélyhelyzetre vonatkozó utasításokat. A Korányi Frigyes úton közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek, mert útfelújítási munkát végeznek, mint egy 2 km. hosszan felmarják a régi útburkolatot, ezért a nap 24 órájában jelzőlámpás forgalom irányítás van. A Tiszavasvári úton is hosszabb menet időre készüljenek, a körforgalom építése kapcsán. A Szarvas utca körúton kívüli részén az ott zajló munkálatok miatt forgalom és sebességkorlátozás van érvényben. A 4-es számú főúton Nyíregyháza, Berkesz között a Magyar Közút megkezdte az útvonal ellenőrzését és a hiányosságok pótlását, fokozott figyelemmel közlekedjenek az érintett szakaszon.