Hétfő kora délután a Nyíregyházán közlekedők az egyre növekvő forgalomban…

Hétfő kora délután a Nyíregyházán közlekedők az egyre növekvő forgalomban vezessenek fokozott figyelemmel az iskolák, bevásárló központok közelében, ahol torlódások is kialakulnak. Még tart a közmű építési munka a Tünde , Debreceni úti csomópontban, emiatt forgalmi rend változás lépett életbe. A Tünde utcáról csak jobbra a város felé tudnak kanyarodni, legyenek türelmesek, mert gyakori a torlódás.  Parkoló építés zajlik az Ér utca végén a Vasvári Gimnázium kerítése mellett ami a gyalogos és a jármű forgalmat is akadályozza esetenként. Bójával jelölték a megsüllyedt közmű fedelet a Kiss Ernő és az Árpád utcán, valamint az Egyház, Bethlen Gábor utcai csomó pontban a jármű forgalomtól elzárt területen is.