A Nyíregyházán közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek az iskolák és a meglévő útmunkák közelében, mert ott torlódások is vannak.  A Tiszavasvári úti felüljáró teljes körű felújítása miatt sáveltolás, sávlezárás, sebesség korlátozás lépett életbe. A 36-os számú főúton a Lego utca közelében is végeznek munkálatokat ott is sebesség korlátozást kell betartani. Járda és kerékpárút felújítást végeznek az Eperjes utcán a Korányi Frigyes utcától az Ó szőlő utcáig,és a Korányi körforgalomtól a Korányi piacig. Forgalmi rend változásra figyeljenek a Belső körúton, egyirányú lett a Selyem és Dózsa György utca közötti szakasz. Az István utca továbbra is lezárt munka terület a Szegfű utca felől.